MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp +handfat 8482078
nr 848 2078
Pottskåp +handfat
+ kanna + tvålkopp Rörstrandlängd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:16:56
23/9 18:18:32
500 kr
23/9 20:11:56